خواص روغن خراطین اصل که یک روغن صد در صد طبیعی و ارگانیک محسوب می شود بسیار زیاد و قابل توجه است. این روغن ناب که در آزمایشگاه های طب سنتی و با روش های کاملا تایید شده تولید می شود به عنوان یکی از اثربخش ترین محصولات طبیعی جهت افزایش حجم اندام های مختلف بدن شناخته می شود.

 

روغن خراطین اصل

روغن خراطین اصل را از یک نوع کرم خاکی با نام بلزا بدست می آورند. در قدیم این روغن را بر پایه سایر روغن ها از جمله روغن زیتون و … بدست می آوردند اما در عصر حاضر با پیشرفت تکنولوژی روغن خراطین خالص در اختیار مصرف کنندگان قرار داده خواهد شد. روغن خراطین توسط تمامی بزرگان و دانشمندان طب سنتی به عنوان یک نمونه عالی شناخته شده است و دارای مصارف فراوانی می باشد.

خواص روغن خراطین

حجم دهندگی، اصلی ترین خواص روغن خراطین

در کتاب ابوعلی سینا بار ها به خواص روغن خراطین و اثرات شگفت انگیز آن اشاره شده است. ابوعلی سینا این روغن بی نظیر را از مهم ترین حجم دهنده های بدن برشمرده است که بهترین اثر را از خود نمایان می کند. در میان شیوه های مختلفی که برای افزایش حجم دادن به نواحی مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد یکی از مطمئن ترین راه ها برای رسیدن به این هدف مصرف نمودن محصولاتی طبیعی مانند روغن خراطین اصل می باشد که دارای خلوص بالایی است.

 

نحوه عملکرد و حجم دهندگی روغن خراطین اصل

نحوه عملکرد و حجم دهندگی روغن خراطین موضوع مهم و قابل اهمیتی است که نباید گذرا از کنار آن عبور کرد. روغن خراطین حاوی ترکیباتی بسیاری عالی و منحصربفرد است تا جایی که سبب افزایش حجم ناحیه ای می شود که بر روی آن مالش داده خواهد شد.

ترکیباتی که این روغن دارد مستقیما در بزرگ شدن اندام اثر خواهد گذاشت. عنصر کلیدی موجود در روغن خراطین اصل که سبب حجم دادن به اندام ها می شود، الانتیین است و از آنجایی که این روغن را بر اساس تکنولوژی بدون پایه تهیه می کنند لذا اثربخشی آن چندین برابر بهتر خواهد بود.

 

حجم دهنده آلت تناسلی در مردان

یکی از خواص روغن خراطین که سبب شده است تا آقایان از طرفداران اصلی آن محسوب شوند، حجم دهندگی آلت تناسلی مردان می باشد. استفاده از این روغن موجب می شود تا طول و کلفتی آلت مردان بیشتر شود و اعتماد بنفس آن ها در برقراری یک رابطه جنسی با شریک جنسی آن ها افزایش یابد.

خواص روغن خراطین

 

درمان زود انزالی

درمان زود انزالی از دیگر خواص روغن خراطین می باشد که مردان را شیفته خود کرده است. علاوه بر افزایش حجم ناحیه تناسلی افزایش میزان گردش خون در بدن سبب درمان زود انزالی در مردان می شود که می توانند بدون مصرف دارو های شیمیایی یا راهکار های پزشکی دیگر و تنها با استفاده از این روغن به آن دست یابند.

خواص روغن خراطین

حجم دهنده سینه و باسن در بانوان

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که بعضی از بانوان دارند، کوچک بودن سایز سینه و باسن در بانوان می باشد. با استفاده منظم از روغن خراطین اصل و مالش آن بر اندام هایی مانند سینه و باسن به راحتی پس از مدتی می توان افزایش حجم سینه ها را مشاهده نمود.

خواص روغن خراطین

سفت کننده و فرم دهنده سینه و باسن در بانوان

شما با استفاده از روغن خراطین اصل نه تنها می توانید حجم اندام های سینه و باسن را افزایش دهید بلکه می توانید به سفت شدن و فرم دادن آن ها نیز کمک شایانی کنید. در واقع داشتن سینه و باسن بزرگ بدون یک فرم  مناسب زننده و نازیبا می باشد. لذا شما با ماساژ دادن این اندام ها با این روغن خالص می توانید فرم مناسب آن ها را نیز مشاهده کنید.

 

رفع چین و چروک صورت

همه افراد با افزایش سن چین و چروک های مختلف ناحیه صورت را مشاهده می کنند. این چروک ها که به علت کمبود کلاژن در ناحیه پوست ظاهر می شوند ظاهر فرد را بسیار نازیبا جلوه خواهند داد. ترکیبات موجود در روغن خراطین اصل که شامل الانتیین و کلاژن می باشد به رفع چین و چروک صورت کمک می کند.

الانتیین نقش قابل توجهی در از بین بردن چروک های پوستی و همسان کردن آن ها دارد و به تدریج سبب ترمیم این چروک ها و خطوط ایجاد شده بر روی پوست صورت خواهد شد.

 

خواص روغن خراطین

خواص روغن خراطین در رفع جوش، آکنه و اسکار های صورت

اثرات ناشی از وجود جوش و اکنه و همینطور اسکار های حاصل از آن ها که به دلیل از بین رفتن و تخریب لایه های درم و اپیدرم پوست بر روی صورت بر جای خواهند ماند بسیار آزار دهنده می باشند. یکی از خواص روغن خراطین اصل اینست که با افزایش میزان گردش خون در ناحیه و حجم دهی به آن قسمت خیلی راحت رد جوش، آکنه و اسکار را از بین خواهد برد.

خواص روغن خراطین

خواص روغن خراطین در چاق شدن صورت

همانطور که اطلاع دارید بعضی از افراد استعدادی برای چاق شدن ندارند و حتی گاهی ممکن است روش های مختلفی از جمله رعایت رژیم های غذایی مختلف و ورزش هم نتواند تاثیر مطلوب را بگذارد. بدین ترتیب افرادی که علاقه مندند تا صورتی چاق و پر داشته باشند می توانند به راحتی با استفاده از خواص روغن خراطین به مقصود خود دست یابند.

خواص روغن خراطین

 

افراد علاقه مند به پر شدن صورت نباید از مزایای روغن خراطین اصل غافل شوند. مکانیزم عملکرد این روغن به گونه ای است که با افزایش میزان جریان خون در بدن به چاق شدن صورت کمک می کند. در نتیجه فرد یک چهره جذاب و دوست داشتنی که کاملا پر و زیباست را مشاهده خواهد کرد.

 

حجم دادن به  لب و گونه با بهره مندی از خواص روغن خراطین

تنها راه حجم دهی به لب ها و گونه ها تزریق ژل و پروتز نیست. برخی از محصولات طبیعی و ارگانیک مانند روغن خراطین اصل نیز دارای خواص شگفت انگیزی می باشند که می توانند به طور طبیعی حجم دهندگی مناسب و ایده آلی را ایجاد نمایند.

خواص روغن خراطین

افزایش گردش خون

شاید در تصور بیشتر مردم نگنجد اما روغن های اصل و طبیعی دارای خواصی هستند که شاید بسیاری از محصولات و برند های جاافتاده نیز آن ها را در بر نداشته باشند. از مهم ترین و اصلی ترین خواص روغن خراطین اصل کمک به بازسازی عروق و گردش خون ناحیه است که کمک قابل توجهی به رفع برخی از مشکلات در بدن خواهد کرد.

 

کاهش کلسترول خون و باز شدن رگ های قلب

روغن خراطین طبیعی از جمله مواردی است که چون حاوی امگا۳ می باشد جهت رفع کلسترول خون مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی که می خواهند میزان کلسترول خون خود را کاهش دهند با استفاده از روغن خراطی می توانند از اثرات فوق العاده آن بهره مند شوند.

از اولین اثراتی که سبب بسته شدن رگ های خونی می شود حضور کلسترول بدن در خون است که موجب بروز بیماری های قلبی خواهد شد. مصرف روغن خراطین این عارضه را از بین برده و تا حد قابل توجهی سبب بهبود اوضاع فرد خواهد شد.

 

خواص روغن خراطین در درمان گودی زیر چشم

درمان گودی زیر چشم با برخی از ترفند ها و راهکار های خانگی ممکن است زمانبر بوده و احتیاج به صبوری داشته باشد. افرادی که با بهره مندی از خواص روغن خراطین اصل به درمان گودی زیر چشم می پردازند می توانند در مدت زمانی پنج ماهه به یک نتیجه مناسب و مطلوب دست یابند.

خواص روغن خراطین

باید دقت کرد که استفاده از این روغن فقط موضعی است و نباید به هیچ عنوان درون چشم ریخته شود. درمان گودی زیر چشم با این محصول طبیعی و ارگانیک حاصل می شود و همچنین اثرات مثبت و مفیدی برای پوست صورت در این ناحیه دارد.

 

از بین رفتن خطوط پنجه کلاغی

با توجه به اینکه خطوط پنجه کلاغی خطوطی در اطراف چشمان انسان هستند که بیشتر به دلیل بالا رفتن سن و پیری افزایش پیدا می کنند، لذا طبیعیست که افراد مسن برای رفع این عارضه بسیار در تلاش باشند. جالب است بدانید که این خطوط با استفاده از بوتاکس از بین نخواهند رفت و تنها راه برای رها شدن از آن ها بهره مندی از خواص روغن خراطین اصل می باشد.

خواص روغن خراطین

از بین برنده خطوط خنده

خط خنده از شایع ترین خطوطی است که بر زیبایی صورت و چهره تاثیر گذار می باشد. این خط معمولا از ناحیه زیر بینی آغاز می شود تا کنار لب ها ادامه پیدا می کند. خواص روغن خراطین برای رفع خط خنده بسیار کاربردی می باشد و فرد با استفاده از آن می تواند صورتی صاف و بدون خط داشته باشد.

خواص روغن خراطین

 

علائم خواص روغن خراطین در تقویت موی سر

بسیاری از پزشکان و متخصصان پوست و مو بر این باورند که هیچ شامپوی ضد ریزش مو و تقویت کننده های مختلف نمی توانند به اندازه روغن خراطین اصل تاثیرگذاری مناسبی بر روی تقویت موی سر داشته باشند. حضور کلاژن در روغن خراطین جهت رشد و تقویت مو ها بسیار مهم و ضروری است و یک عامل بسیار کارا به شمار خواهد رفت.

اگر حس می کنید که ریزش مو هایتان زیاد شده است و به تقویت کننده طبیعی نیاز دارید بهتر است از خواص روغن خراطین اصل بهره مند شوید و از آن برای رفع مشکلات پوست و موی سرتان استفاده نمایید.

 

خواص روغن خراطین اصل و معجزه برای ورزشکاران

روغن خراطین تنها روغن طبیعی و تایید شده ای می باشد که می توان از آن به عنوان یک روغن عضله ساز و مفید نام برد. متاسفانه بسیاری از مکمل هایی که ورزشکاران استفاده می کنند دارای آثار مخرب بر روی سیستم گوارش و بخصوص کبد می باشند اما خواص روغن خراطین برای این افراد بسیار زیاد می باشد.

خواص روغن خراطین

 

 

 

با درد های مفصلی خداحافظی کنید

درد های مفصلی در سالمندان بسیار زیاد شده است و بیشتر آن ها مجبور تحمل کردن دردهای ناحیه زانو، کمر و دست و پا می باشند. آگاهی داشتن از خواص روغن خراطین برای این افراد موجب می شود تا بتوانند با روشی آسان تر به حل مشکلات خود بپردازند. این روغن اثربخشی بالایی در کاهش درد دارد.

خواص روغن خراطین

با مالیدن روغن خراطین اصل بر روی اندام ها و مفاصلی که درد می کند افراد به راحتی می توانند از معجزات آن بهره مند شوند. این روغن به طور کامل جذب پوست می شود و با دارا بودن پروتئین و کلاژن کافی موجب بازسازی بافت های اندام آسیب دیده خواهد شد.

 

 

ماساژ درمانی و خواص روغن خراطین اصل

ماساژ درمانی از جمله بهترین درمان هایی است که در آن با بهره مندی از خواص روغن هایی معطر و یا غیرمعطر می توان نتایج فوق العاده ای را نظاره گر بود. ماساژور های ماهر و زبده معمولا از خواص روغن خراطین در درمان با این فرآیند بهره کافی را برده و سعی می کنند تا تقویت و جوانسازی پوست و رفع درد های برخی از اندام ها را با این روغن طبیعی میسر سازند.

خواص روغن خراطین

با ماساژ روغن خراطین کل بدن از خواص بی نظیر آن بهره مند می شود. جالب است بدانید که فرد بهتر است قبل از ماساژ با این روغن حمام رفته تا پس از آن اجازه دهد که روغن بر روی پوست بماند و کاملا جذب شود، چرا که ماندگاری آن فواید بسیار زیادی برای بدن و بخصوص پوست دارد.

 

مشاهده اثرات دائمی با بهره مندی از خواص روغن خراطین

اثرات دائمی و ماندگار روغن خراطین اصل سبب می شود که فرد مطمئن شود استفاده از روغن های طبیعی نتایجی بسیار عالی را در بر دارد. استفاده از روغن خراطین بهتر است پس از مشاهده نتایج آن به طور کامل کنار گذاشته نشود و فرد تا مدتی بعد نیز به مصرف ادامه دهد تا ماندگاری اثرات آن کاملا تثبیت شود.

در واقع مواد طبیعی و خالص در روغن خراطین نقش مهمی در نوع ماندگاری نتایج حاصل از آن دارد. اگر فرد طالب این موضوع باشد که نتیجه مطلوب را سریعا دریافت کند باید به نوع مصرف منظم آن اهمیت دهد و در غیر اینصورت ممکن است به مدت زمان زیادی نیاز باشد تا وی بتواند به هدف مورد نظر خود دست پیدا کند.

خواص روغن خراطین اصل موجب می شود تا افراد به دنبال راهکار های متفرقه یا سایر راهکار های تهاجمی نباشند و بتوانند با استفاده از یک ماده معجزه گر که تماما پر از فایده است به زیبایی و جذابیتی که انتظار دارند دست یابند.

محصول پیشنهادی:

محصولات نداگلد

روغن آرگان

200,000 تومان

مراقبت از پوست

روغن خراطین

180,000 تومان

2 thoughts on “خواص روغن خراطین که باعث تعجب شما می شود!

 1. جاوید :

  با سلام و عرض ادب واحترام .سوال من اینه که روغن خراطین اصلی در مشهد از کجا پیدامی شه . در ضمن مردان که ریش دارند چطور صورت رو روغن بزنند .؟

  • نداگلد :

   با سلام
   ارسال روغن نداگلد به سراسر ایران رایگان هست
   برای مشاوره رایگان به شماره ۰۹۱۲۶۸۶۳۹۰۶ واتساپ پیام بذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *