آیا روغن خراطین واقعیت دارد ؟

اغلب مصرف کنندگان روغن خراطین قبل از خرید این محصول همواره سوالی در ذهن خود دارند که آیا روغن خراطین واقعیت دارد. همچنین بسیاری از افراد پس از آگاهی از خواص و مزایای این روغن نیز با خود بیان می دارند که آیا روغن خراطین واقعیت دارد یا فقط تبلیغاتی بیش نیست. در جواب به این پرسش باید گفت که واقعیت داشتن این روغن از نظر تحقیقات علمی و همنیطور طب سنتی تا حدی زیادی ثابت شده است، اما برای رسیدن به امر، مد نظر قرار دادن و رعایت پیش شرط هایی هم نیاز می باشد.

آیا روغن خراطین واقعیت دارد ؟
آیا روغن خراطین واقعیت دارد ؟

نکات مهم در مورد روغن خراطین

برای رسیدن به جواب این پرسش که آیا روغن خراطین واقعیت دارد، اولین قدم استفاده دو مرتبه از این روغن و به طور منظم در طول روز می باشد. سپس مدت زمانی ۴۰ روزه، طول درمان این محصول زمان نیاز دارد. پیش شرط مهم دیگری که آیا روغن خراطین واقعیت دارد، استفاده از روغن خراطین اصل و با کیفیت و دارای غلظت بالا می باشد. بر همین اساس رعایت و توجه مناسب به پیش شرط های گفته شده برای مصرف کننده این روغن لازم و ضروری می باشد. در صورت عدم رعایت این موارد، مصرف کننده نیز به نتایج دلخواه و مورد نظر خود دستیابی پیدا نمی کند.

نکات مهم در مورد روغن خراطین
نکات مهم در مورد روغن خراطین

اگر شما با سوال آیا روغن خراطین واقعیت دارد مواجه هستید یکی از موارد مهم و اساسی برای رفع این دغدغه، اصل بودن این روغن می باشد. استفاده از روغن بی کیفیت و نا مرغوب نه تنها تاثیرات مثبتی را با خود به همراه ندارد، بلکه به سبب استفاده از آن در اندام های مختلف بدن، امکان بروز عوارض جانبی مانند حساسیت پوستی را نیز سبب می گردد. استفاده از روغن کاملا طبیعی و اصل، اثرات مفید و مناسبی را برای مصرف کننده آن به همراه دارد.

مورد مهم دیگری در مورد اینکه روغن خراطین واقعیت دارد، ذکر این موضوع می باشد که این محصول از دیر باز به عنوان یکی از راه کارهای حجم دهی و افزایش حجم مورد استفاده قرار می گرفته است. به همین جهت اغلب مصرف کنندگان این محصول با رعایت اصول مناسب مربوط به آن به نتایج مد نظر خود دست یافته اند. اطبای قدیمی ایران همواره بر تاثیرات کاربردی این محصول تاکید فراوان داشته اند. ترکیبات تاثیر گذار موجود در روغن خراطین نیز مزید اینکه آیا روغن خراطین واقعیت دارد می باشد. عنصر مؤثر موجود در این محصول آلانتیین می باشد که تاثیر مستقیم در افزایش حجم اندام های بدن بر جا می گذارد.

خواص مفید و تاثیر گذار روغن خراطین
خواص مفید و تاثیر گذار روغن خراطین

برای سال های طولانی در طب سنتی اقصی نقاط جهان از روغن خراطین به عنوان یکی از راه کارهای طبیعی برای حجم دهی اندام ها استفاده میشده است. با گذشت زمان و استفاده گسترده تر از این محصول، کم کم در سطح دنیا مورد توجه قرار گرفت. امروزه بسیاری از افراد با استفاده از روغن خراطین اصل و طبیعی علاوه بر دستیابی به نتیجه های دلخواه خود، از صرف هزینه های گزاف انواع عمل های جراحی و زیبایی نیز جلوگیری به عمل آورده اند. مصرف اصولی روغن خراطین منجر به ایجاد حجم دهی همیشگی در ناحیه مورد استفاده می گردد، که این نیز دلیلی دیگر بر اینکه آیا روغن خراطین واقعیت دارد، می باشد. یکی از مهمترین محصولات آرایشی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد، روغن خراطین می باشد. مزیت ویژه این روغن، افزایش حجم عضلات، بهبود عملکرد خون رسانی در رگها و افزایش حجم دهی می باشد. ‏این روغن از طبعی تر و گرم برخوردار است.

خواص مفید و تاثیر گذار روغن خراطین

مزایای مهم و بارز روغن خراطین، افزایش حجم دهی طبیعی اندام ها و عضلات بدن می باشد. به منظور برجسته کردن لب و گونه ها این روغن بسیار کاربرد دارد. از دیگر مزایای  برجسته این روغن جوان سازی پوست می باشد. استفاده از این محصول برای برطرف کردن خطوط پیشانی، رفع خط اخم و چین و چروک صورت بسیار  مفید و مناسب است. همچنین درخشندگی و شفافیت پوست را ایجاد می کند و علاوه بر لطیف نمودن پوست، در برطرف کردن لک های به وجود آمده بر سطح آن تاثیر گذار است. رشد و تقویت موها،  کاهش درد ناشی از مفاصل، درمان مشکل کمر درد، تسکین مشکلات روماتیسمی، درمان شوره سر و ریزش مو، رفع گودی زیر چشم و بهبود افزایش خون رسانی در ناحیه استفاده شده، از مزایای شاخص آیا روغن خراطین واقعیت دارد، به شمار می رود.

نحوه اثر روغن خراطین
نحوه اثر روغن خراطین

نحوه اثر روغن خراطین

آیا روغن خراطین واقعیت دارد، از نقطه نظر طب سنتی به دلیل طبع گرم، از مزیت چاق کنندگی برخوردار می باشد. همچنین مرطوب بودن طبع و مزاج این روغن می تواند تا میزان مناسبی در اندامهای مختلف بدن افزایش حجم را با خود به همراه داشته باشد. استفاده از این روغن  در ناحیه استفاده شده به دلیل افزایش خون رسانی و بهبود جریان گردش خون، پس از گذشت مدتی سبب افزایش حجم در ناحیه مورد استعمال می ‌گردد. برای استفاده از این محصول، ابتدا باید ناحیه مورد استفاده را ماساژ داده تا جریان خون در بافت عضلات آن ناحیه افزایش یابد. در ادامه، ناحیه مورد نظر را کمی آغشته به روغن نموده و با استفاده از ماساژ به جذب مناسبتر آن کمک می شود. برای دستیابی  به اثرات مطلوب و مفید روغن، حداقل باید به مدت ۴۰ روز آن  را استفاده کرد. پس از گذشت این مدت در ناحیه مورد استفاده رفته رفته علایمی از رشد بافت مشاهده می گردد. برای تکمیل این فرآیند و تاثیر گذاری مناسبتر و بهتر، به مدت زمانی در حدود ۳ تا ۶ ماه نیاز می باشد. اثری که این روغن بر رشد و افزایش عضلات باقی می گذارد همیشگی بوده و در صورت لاغر یا چاق شدن فرد ممکن است که اثرات آن نیز دستخوش تغییرات گردد.

افزایش حجم با روغن خراطین
افزایش حجم با روغن خراطین

برای رفع دغدغه آیا روغن خراطین واقعیت دارد می توان از تجربیات مصرف کنندگان این محصول نیز استفاده برد. اغلب مصرف کنندگان این محصول اذعان می دارند که با استفاده از روغن اصل و مرغوب با مصرف مداوم و منظم به نتایج دلخواه خود دست پیدا کرده اند. این افراد ابراز می دارند که پس از گذشت مدت زمانی بسیار کم علایم و نشانه های تغییر و افزایش بافت در ناحیه مورد استفاده را مشاهده کرده و ضمن استفاده منظم از این محصول، علاوه بر افزایش اعتماد به نفس، از افزایش حجم مورد نظر ابراز رضایت و خرسندی می کنند. این موضوع نیز می تواند ادعای محکم بر اینکه آیا روغن خراطین واقعیت دارد، باشد.

محصول پیشنهادی:

محصولات نداگلد

روغن آرگان

200,000 تومان

مراقبت از پوست

روغن خراطین

180,000 تومان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *