معرفی روغن خراطین به انگلیسی که به آن (Oil Khratyn) گفته می شود فرصتی برای علاقه مندان است تا با یکی از ارزشمندترین روغن های عرضه شده در سطح بازار آشنا شوند. این محصول که از پودر کرم خاکی Eisenia fetida بدست می آید و نام لاتین آن California Worm Red می باشد در روغن های پایه مانند زیتون یا کنجد، عصاره ای ناب را از خود برجای خواهد گذاشت که فواید بی نظیری دارد.

 

روغن خراطین به انگلیسی
روغن خراطین به انگلیسی

روغن خراطین به انگلیسی

روغن خراطین به انگلیسی با نام Oil Khratyn شهرت دارد و یک روغن فوق العاده است که موجب حجیم سازی اندام های لاغر و باریک می شود. عملکرد بی نظیر کرم ایزنفتیدا در این محصول بستری مناسب برای تغذیه اندام را به وجود آورده و سبب خواهد شد تا مصرف کنندگان به نتایجی منحصربفرد دست یابند.

طب سنتی روغن خراطین را به عنوان بهترین حجم دهنده طبیعی به مصرف کنندگان پیشنهاد می دهد و این محصول از برگزیده ترین نمونه ها در سطح جهانی می باشد که هم آقایان و هم بانوان بااطمینان و بدون ترس از عوارض جانبی از آن استفاده خواهند کرد.

نام روغن خراطین به انگلیسی نیز اشاره به یک محصول ناب دارد که بیان کننده خلوص صد در صدی آن می باشد. در حقیقت روغن خراطین غالبا حاوی درصد قابل توجهی الانتئین بوده که مقداری کلاژن و پروتئین را نیز در خود گنجانده است.

روغن خراطین به انگلیسی نیز معرف محصولی است که بافت های اسفنجی بدن را حجیم تر می سازد و توصیه کننده این موضوع به تمامی افراد می باشد که اگر خواهان زیباسازی و حجیم سازی اندام های بدن می باشند بهتر است از نمونه های اصل و ارگانیک روغن خراطین استفاده کنند تا به نتایجی مطلوب دست یابند.

استفاده از کرم ایزنفتیدا در روغن خراطین
استفاده از کرم ایزنفتیدا در روغن خراطین

استفاده از کرم ایزنفتیدا در روغن خراطین

روغن خراطین به انگلیسی (Oil Khratyn) شامل نوعی کرم خاکی می باشد که دارای موارد استفاده گوناگونی در صنایع مختلف است. این کرم علاوه بر اینکه در کشاورزی به عنوان یک کود بسیار مفید مورد استفاده قرار می گیرد در زمینه زیباسازی و جوانسازی بدن نیز کاربرد خاص خود را دارد.

علاقه مندان به حجیم سازی اندام های مختلف بدن از جمله: لب ها، گونه ها، سینه ها، باسن ها و … به جای اینکه برای زیباتر شدن اندام خود به عمل های جراحی روی آورند می توانند تنها با چند ماه استفاده مداوم از روغن خراطین اصل زیبایی طبیعی و ماندگاری را تجربه نمایند.

روغن خراطین به انگلیسی (Oil Khratyn) معرف یکی از بهترین روغن های ارگانیک می باشد که چروک های پوستی بدن را ظرف مدت کوتاهی از بین خواهد برد. شاید برایتان جای تعجب باشد اما بد نیست بدانید که می توان از آن به جای بوتاکس نیز استفاده نموده و نظاره گر اثرات شگرفش بود.

خاصیت خودترمیمی کرم ایزنفتیدا
خاصیت خودترمیمی کرم ایزنفتیدا

خاصیت خودترمیمی کرم ایزنفتیدا

آیا تابحال فکر کرده اید که چرا از کرم خاکی ایزنفتیدا در ساخت روغن خراطین استفاده می شود؟ دلیل آن خاصیت خودترمیمی این کرم است که اگر از وسط نیز به دو نیم تقسیم شود به راحتی می تواند اندام خود را بازسازی نماید. در حقیقت دانشمندان با انجام تحقیقات زیاد بر روی این خاصیت کرم خاکی به فکر ساخت روغن خراطین افتادند.

روغن خراطین به انگلیسی (Oil Khratyn) یک روغن منحصربفرد را در اختیارتان می گذارد که از ماده موثره آن در ساخت بسیاری از ترکیبات جوان کننده استفاده می شود و می تواند روند پیری پوست را به تدریج کاهش دهد. هر چه درصد خلوص روغن خراطین بیشتر باشد بی شک اثرگذاری بهتری از آن انتظار خواهد رفت، البته توجه داشته باشید که این اثربخشی می تواند در افراد مختلف با توجه به سن و جنس و ژنتیک آن ها کاملا متفاوت باشد.

محصول پیشنهادی:

محصولات نداگلد

روغن آرگان

200,000 تومان

مراقبت از پوست

روغن خراطین

180,000 تومان

7 thoughts on “روغن خراطین به انگلیسی

    • نداگلد :

      با سلامبا شماره ی ۰۹۱۲۶۸۶۳۹۰۶ تماس بگیرین یا از طریق تلگرام یا واتساپ همین شماره با ما در ارتباط باشین تا از مشاوره رایگان ما استفاده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *