چاق شدن صورت با روغن خراطین از جمله بهترین و کاراترین راهکار هایی است که افراد با صورت های استخوانی می توانند از آن بهره مند شوند. با توجه به این که روش های زیادی جهت چاق تر کردن صورت وجود دارد اما این شیوه بسیار کم هزینه و راحت می باشد و شما می توانید اثرات دائمی آن را پس از مدتی به خوبی مشاهده نمایید.

روغن خراطین و چاق شدن صورت

شاید شما هم به دنبال یک راه حل طبیعی برای چاق شدن صورت خود باشید. در اینصورت بهتر است در این مقاله با ما همراه باشید تا در مورد بهترین شیوه چاق تر شدن گونه ها و صورت خود اطلاعاتی مفید و ارزنده بدست آورید.

روغن خراطین و چاق شدن صورت
روغن خراطین و چاق شدن صورت

در میان آقایان و بانوان، معمولا بانوان دغدغه بیشتری برای رسیدگی به صورت و پر و زیبا جلوه داده شدن آن دارند. روغن خراطین یک عصاره طبیعی و ارگانیک است که به علت خاصیت حجم دهندگی که دارد جهت دارای استفاده های فراوانی می باشد. این روغن مفید در طب سنتی ایرانی جهت افزایش حجم صورت مورد استفاده قرار می گیرد.

 

افزایش جریان خون در صورت با روغن خراطین

جالب است بدانید که افراد با استفاده از روغن خراطین می توانند به راحتی میزان جریان خون در این ناحیه را افزایش دهند و به چاق شدن صورت خود کمک قابل توجهی کنند. استفاده از این روغن در طب سنتی به علت تاثیری که بر سطح جریان خون یک عضو می گذارد توسط طبیبان توصیه فراوانی شده است.

افزایش جریان خون در صورت با روغن خراطین
افزایش جریان خون در صورت با روغن خراطین

در واقع به این علت که درون رگ ها و مویرگ های صورت ما به ماساژ روغن خراطین خون خیلی بهتر و بیشتر جریان پیدا می کند لذا به مرور و با مداومت بر این امر می توانیم پر شدن بافت صورت را کاملا احساس کنیم. خواص این روغن تاکنون بر روی هزاران نفر مورد ارزیابی و سنجش قرار گرفته است و نتایج عالی آن به صورت کاملا علمی و منطقی به اثبات رسیده است تا افراد بتوانند با اطمینان خاطر از این محصول طبیعی معجزه گر استفاده نمایند.

 

تنها موردی که افراد باید به آن دقت زیادی کنند اصل بودن این روغن است تا بتواند اثرگذاری مناسب و مورد انتظار را بر روی صورت داشته باشد. لذا توجه به خرید آن از یک فروشگاه معتبر بسیار مهم است. روغن خراطین اصل و باکیفیت دارای خواص احتقان آور می باشد و مستقیما روند جریان خون را بهبود می بخشد.

 

بیشتر افرادی که دارای چهره های خشکیده و بی روح هستند باید با استفاده از این روغن ارگانیک سطح جریان خون را در صورت خود افزایش دهند تا مواد مغذی مورد نیاز بافت های صورت تامین شده و به چاق شدن صورت کمک کنند. بدین ترتیب رنگ رخساره آن ها به حالت نرمال و شادابی تغییر داده شود.

 

روش صحیح ماساژ صورت با روغن خراطین

افرادی که می خواهند از مزایای این روش بهره مند شوند باید حتما روش صحیح ماساژ صورت با روغن خراطین را یاد داشته باشند. در حقیقت روغن خراطین اصل با افزایش جریان خون صورت سبب بالا رفتن میزان سوخت و ساز صورت خواهد شد و رشد بافت های صورت را به همراه می آورد.

روش صحیح ماساژ صورت با روغن خراطین
روش صحیح ماساژ صورت با روغن خراطین

اجرای روش صحیح ماساژ صورت با روغن خراطین نتایجی ماندگار و طولانی مدت را در رابطه با چاق شدن صورت در اختیار افراد می گذارد. در نتیجه هر چه کیفیت ماساژ بهتر و بالاتر باشد می توان نتیجه های بهتری از آن دریافت نمود.

بدین جهت ابتدا صورت خود را تمیز کنید تا تمام منافذ پوستی باز شوند. سپس برای انجام این روش روغن خراطین را به میزان کافی بر روی پوست صورت بچکانید و آن را بر روی گونه ها و تمامی نواحی صورت خود به آرامی ماساژ دهید. این کار را آنقدر انجام دهید که حس کنید صورت شما گرم و کمی قرمز شده و جریان خون ناحیه افزایش یافته است. شما باید به مدت ده دقیقه این روغن را بر روی پوست خود ماساژ دهید. اجازه دهید روغن کاملا به پوست جذب شود.

ماساژ صورت با روغن خراطین
ماساژ صورت با روغن خراطین

بعد از آن می توانید با قرار دادن یک پارچه سرد روی صورتتان به کاهش دمای آن کمک کنید. بهتر است روزی یکبار این شیوه را بر روی صورت خود اجرایی کنید تا پس از دو ماه به یک نتیجه ماندگار و همیشگی دست یابید. گرچه نتایج ممکن است خیلی زودتر از این مدت نیز برای شما قابل مشاهده باشند اما برای اینکه اثرات بلند مدتی داشته باشد هر چه بیشتر اجرا شود بهتر است.

 

برجستگی گونه با روغن خراطین

برجستگی گونه با روغن خراطین مدت های زیادی است که توسط بزرگان طب سنتی به افراد علاقه مند توصیه می شود. در حقیقت افرادی که به چاق شدن صورت خود با روش های طبیعی اهمیت می دهند مشتاقانه از این روش و استفاده از روغن خراطین استقبال کرده اند.

راهکار برجستگی گونه با روغن خراطین بسیار ساده است و کاملا موثر واقع خواهد شد. این روغن نقش قابل توجهی رد برجسته کردن گونه ها دارد و در مدت زمانی کوتاه شما را به هدفتان خواهد رساند.

برجستگی گونه با روغن خراطین
برجستگی گونه با روغن خراطین

موارد منع مصرف روغن خراطین برای چاق شدن صورت

افرادی که طبیعتا دارای صورت هایی چرب و پرجوش هستند باید ابتدا با متخصص طب سنتی مشورت نموده  سپس از این روغن استفاده کنند.

افراد باید توجه داشته باشند که هر ماده طبیعی یا دارویی برای چاق شدن صورت دارای مدت مصرف خاصی می باشد و استفاده زیاد از حد از آن ممکن است سبب حجم دهی بیش از اندازه شود.

این روغن دارای مصرف خوراکی نیست و باید به صورت خارجی مورد استفاده قرار گیرد تا بتواند حجم صورت را افزایش دهد در نتیجه با خوردن آن شما نمی توانید نتیجه مطلوبی را دریافت کنید.

 

چاق شدن صورت و شفاف سازی آن با روغن خراطین

افرادی که برای چاق شدن صورت خود از روغن خراطین استفاده می کنند باید به این نکته هم دقت کنند که آن ها با یک تیر چند نشان می زنند. در حقیقت آن ها با چاق شدن صورت خود می توانند شفاف و زیباتر شدن صورت را نیز مشاهده نمایند. هنگامی که صورت چاق می شود پوست صورت روشن و زیبا خواهد شد و تغییراتی اساسی در جوان تر شدن آن نیز ایجاد می شود.

چاق شدن صورت و شفاف سازی آن با روغن خراطین
چاق شدن صورت و شفاف سازی آن با روغن خراطین
محصول پیشنهادی:

محصولات نداگلد

روغن آرگان

200,000 تومان

مراقبت از پوست

روغن خراطین

180,000 تومان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *